Haşere İlaçlama

Banka İlaçlama

Bankalar, insan sirkülâsyonu çok olan kurumlardır. Bankaların bu özelliği bankaların haşerelerden korunmasını zorunlu kılmaktadır.

Haşereler, fare, hamamböceği gibi zararlı hayvanlar, kuduz başta olmak üzere birçok tehlikeli hastalığın taşıyıcısı konumundadırlar.

Bu nedenle, bankaların ilaçlanması son derece elzemdir. Banka ilaçlaması için deneyimli bir kadro gerekmektedir.

İlaçlama ekibinin önce banka içindeki haşere yoğunluğunu gözlemeleri, uygun ilaçlama tekniklerini belirlemeleri ve uygun zamanlarda bankayı ilaçlamaları gerekmektedir. Eğer banka hiçbir surette kapanmayacaksa jel ilaçlama uygulanabilir. Jel ilaçlama ile bankanızı kapatmadan herhangi bir hazırlık yapmadan ilaçlama seanslarını tamamlayabilirsiniz. Eğer sıvı ilaçlama yapılacaksa ve banka kapalı kalacaksa bunun için en uygun zaman hafta sonudur. Bankalardaki haşere sorunu, kurumunuzun imajını olumsuz etkileyecektir. Eğer müşterileriniz sıra beklerken zararlı böceklerle karşılaşırlarsa bir daha sizi tercih etmeyebilir o nedenle en kısa sürede önlem almanız ve bankanızı ilaçlatmanız gerekmektedir. Eğer uygun ilaçlama ekipmanlarına sahip olmayan, vergi levhası olmayan ilaçlama firmaları ile çalışırsanız. Bankanız ilaçlansa bile, başarılı sonuçlar almanız zorlaşacaktır.

Bankanızı ilaçlatmak bankada çalışan personelinizin de veriminin artmasına yardımcı olacaktır. Banka ilaçlama için firmamızla en kısa sürede iletişime geçip bankanızdaki zararlı hayvanlardan kurtulabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...