Biohijyenix, dezenfeksiyon ve haşere ilaçlamada bir markadır. Biohijyenix; ev, iş yerleri, genel mekanlar ve ihtiyaç duyulan her ortamda, dezenfeksiyon ve haşere kontrolü işlemini profesyonel ekipleri, son model teknolojik ekipmanlarıyla, çevreye ve canlı sağlığına saygılı, biyosidal ürünler ile gerçekleştirir.

2019 yılında “Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik”in değişmesiyle birlikte haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon yapmak amacıyla kurulacak firmalardan, eskiye nazaran çok daha ağır şartlar istenilmesi sebebi ile, Biohijyenix bu yönetmelikten sonra kurulmuş, bölgemizdeki en kurumsal firma olarak hizmet vermektedir. Biohijyenix, kurumsal hizmet vermenin yanında, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen bir kuruluştur. Biohijyenix olarak gerek yaptığımız işler, gerek kullandığımız ekipmanlar ve uzman personelimiz ile pest control ve dezenfeksiyon hizmetlerinde bölgemizin ve ülkemizin öncü kuruluşlarından olmak amacıyla her geçen gün kendimizi geliştiriyor, gece gündüz çalışıyoruz. 

Dezenfeksiyon ve ilaçlama firması Biohijyenix’in haşereyle mücadele ekipleri sertifikalı ve deneyimli profesyonellerden oluşur. Biohijyenix Mesul Müdürümüz, “Kimyager” olup, Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen eğitime katılarak, “Biyosidal Mesul Müdür Sertifikası” almıştır. Mesul Müdür’ümüz yapılan hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyeti adına, saha personelleriyle birlikte sahada ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerinde hazır bulunmaktadır. Uygulayıcı personellerimiz ulusal ve uluslararası firmalarda çalışarak bu konuda uzmanlaşmış, işinin ehli kişilerden seçilmişlerdir. Haşereyle mücadelede kullanılan biyosidal ürünler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır, hedef dışı canlılara ve çevreye saygılıdır.